קריוקי | קריוקי חינם

קריוקי:


חובבי קריוקי מושבעים נמצאים בכל איזור בארץ שרק נוכל לחשוב עליו (כן כן, גם באיזור שבו אתם גרים), אין יותר מדיי מה לפרט על התחביב המדהים הזה שבעצם אצל רובנו הוא בעיקר סוג של בילוי.


באתר שלנו אנו מנסים לספק לכם את החוויה של שירה דרך המחשב או באמצעות מסך חיצוני כלשהו וכל זאת ללא שום עלות – פשוט לעשות קריוקי חינם, לנסות ולשבור את המיתוס הזה שבשביל לעשות קריוקי צריך לשלם כסף – אנו מאמינים שבעזרתכם נצליח לעשות זאת!


אתם כבר יודעים מה זה קריוקי, לאלו מכם שקצת חדשים בתחום ורק מתחילים להכיר אותו נסביר שהקליפים הם בעצם פלייבקים אשר הצמידו להם ווידאו (כך שיהיה אפשר לראות ולא רק לשמוע) ויצרו כתוביות עם המילים של השיר אשר נצבעות להן על פי הקצב של ביצוע השיר ובכך בעצם מסבירות לנו השרים את השיר כיצד צריך לשיר אותו.


באירועים רבים שאנחנו חוגגים מציעים לנו להביא אטרקציה של קריוקי שתלווה את הערב, אם זה עם מפעיל מקצועי שיגיע לעשות את האירוע או שאיכשהו נארגן לנו מערכת ומיקרופונים ונעשה זאת (אפילו אם באופן חובבני), אמנם זה יותר מתאים לצעירים שבינינו אך גם המבוגרים הבינו שהפעילות הזו יכולה למלא את החסר במסיבה שמארגנים למרות שהקטע החובבני קצת פחות נראה להם והם יותר מחפשים את ההפעלה המקצועית.


אפשר לומר שפעילות קריוקי ממש ממכרת

 

אם ביקרתם לפחות פעם אחת בחייכם בערב קריוקי בטוח שאתם מבינים את הנאמר כאן, פשוט אי אפשר להישאר אדישים כשרואים את האנשים שרים (ברוב המקרים אלו יהיו חברים שלנו), מה שנותן גם לנו את המוטיבציה לתפוס את המיקרופון ולעשות זאת גם אם אנחנו לא בדיוק זמרי השנה של גלגל"צ או שתמיד חשבנו שאנחנו ושירה לא בדיוק הולכים ביחד.


כל העניין של קריוקי הוא לא להיות זמרים! אם היינו רוצים להיות זמרים היינו הולכים לסדנא של פיתוח קול, הקטע של כל זה הוא לעשות קצת צחוקים עם החבר'ה ולהרגיש זמרים לערב אחד מבלי שיעבירו עלינו ביקורות - ערב שכזה הוא לא כוכב נולד הוא בילוי נטו. איך אמר פעם מישהו – קריוקי מזייפים בכייף.

 

 קריוקי לבני נוער – חוויה אחרת גם למפעיל קריוקי:


אחד מהקהלים המרכזים שמקיימים ערבי קריוקי בקצב מסחרר הם בני הנוער, אין ספק שיש כייף גדול בלצאת עם חברים למקומות בילוי שונים אבל לפעמים זה גם יכול להיות כייף לשבת בבית ולעשות ערב אינטימי כזה רק עם קבוצת החברות/ החברים הקרובה.

 

בני הנוער השונים אינם יודעים את זה מבחינתם אך אפשר לומר בוודאות שהם עדיין אינם מגובשים בדעתם ומושפעים רבות מלחץ חברתי כזה או אחר. במסיבות קריוקי פרטיות שהצוות שלנו מגיע לעשות ניתן לראות קבוצות רבות שמחולקות לקבוצות קטנות והדבר הבולט ביותר הוא הביישנות הגדולה שבאווירת המקום.

 

איך זה מתבטא? ראשית, מי עולה לשיר שיר קריוקי ראשון? לעיתים ישנה ביישנות מסויימת לעלות ולשיר את השיר הראשון. העברת שירים שלא נגמרת (כל שיר נמאס להם מהר מאוד והם רוצים כבר לעבור לשיר הבא למרות שהם כלל לא יודעים מה הוא יהיה).

 

אין ספק שזה לא ממש שונה מקבוצות גיל אחרות, ברור שכמעט בכל אירוע קריוקי יש את הביישנות הראשונית של לעלות ולשיר (אלא אם כן יש מישהו שבאמת לא איכפת לו איך הוא שר ובא לו לנסות את העניין), אך ברגע שיעלה הראשון יהיו כאלה שכלל לא ישחררו את המיקרופון מידיהם.

 

האהבה ההולכת ההולכת ומתחזקת של בני הנוער לפעילות קריוקי נובעת אולי מהתכנית "דה וויס" שתופסת תאוצה רבה בקרב הגלאים האלה ומעלה בהם סוג של קונוטציה לשירת קריוקי, כמו כן התכנית "כוכב נולד" שסחפה אחריה כמעט את כל באי הדור הצעיר אל שירת הקריוקי. (צריך לזכור שבני הנוער של היום בעצם גדלו על כל העונות של התכנית הזו).

 

כדאי להתחשב בכך שכל קבוצה שעושה ערב קריוקי היא שונה, יש כאלו שיתחברו ישר לעניין והערב יגיע לשיאים שלא דמיינו ויש קבוצות שיהיו "קשות" בהתחלה אך אחרי שעה לערך יופתעו אפילו הם עצמם מרמות ההנאה שהתחביב הזה יכול לספק.

 

אז אתם כבר ארגנתם לעצמכם מסיבת קריוקי השנה? אם זה עדיין לא קרה כנראה שצריך לנסות את זה -  כי אם לא תנסו אז איך תדעו אם זה מתאים לכם או לא...? התקשרו עכשיו  - 054-7333994

קריוקי לאייפון
התחום של קריוקי לאייפון נמצא בהתפתחות מתמדת ובכלל כל תחום הסלולר. באתר הזה נספר לכם על קריוקי לאייפון ועל קריוקי לאייפון בחינם, היכנסו עכשיו
הקשר בין קריוקי לבין קריוקי חינם
חשבתם פעם מה זה עושה לתחום של קריוקי כאשר מופצים פתאום ברשת קליפים של קריוקי חינם? קריוקי ימשיך ויבסס את מעמדו כבילוי פופלארי גם עם קריוקי חינם
הקשר בין קריוקי חינם למפעילי קריוקי
גם אם נרצה וגם אם לא הטכנולוגיה גרמה לשינוי כלשהו בתחום של קריוקי ושל מפעילי הקריוקי, האם קריוקי בחינם יכול להזיק לעבודה ולתעסוקה בתחום?
קריוקי חינם באירועים
קריוקי חינם באירועים, באיזה אירועים כדאי להתעסק עם קריוקי לאירועים בחינם ובאלו לא! מחפשים קריוקי לאירועים? פנו אלינו באמצעות המייל או דרך קבוצת הפייסבוק
אתר קריוקי
אתר קריוקי זה מספק לכם מידע על קריוקי חינם ברשת האינטרנט וגם קריוקי בכלל. מחפשים אתר קריוקי? היכנסו לכאן עכשיו ובטוח שלא תתאכזבו

קריוקי חינם - מה חדש?
קריוקי חינם קליפים חדשים - יולי 2018
בדף חדש באתר תוכלו לצפות בקליפים של שירים בגירסת קריוקי. סטטיק ובן אל תבורי בשיר נמסטה בגירסת קריוקי, יש בי אהבה נועה קירל קריוקי ת "קטנה" של מאור אדרי או חיים שלי של עדן בן זקן
2018-07-12 לפרטים לחצו כאן
קריוקי חינם קליפים חדשים - מרץ 2017
קריוקי חינם קליפים חדשים - מרץ 2017, בדף הזה תוכלו לצפות בקליפים של שירים עבריים או מהז'אנר הים תיכוני בגירסת קריוקי. סטטיק ובן אל תבורי בשיר זהב בגירסת קריוקי, מסיבה בחיפה קריוקי ויין של משה פרץ
2017-03-20 לפרטים לחצו כאן
קריוקי חינם קליפים חדשים - פברואר 2017
קריוקי חינם קליפים חדשים - פברואר 2017, בדף הזה תוכלו לצפות בקליפים של שירים עבריים או מהז'אנר הים תיכוני בגירסת קריוקי. עדן בן זקן בגירסת קריוקי, מוטי טקה קריוקי ועד שתחזור של יובל דיין
2017-03-20 לפרטים לחצו כאן
קליפים חדשים של קריוקי - מאי 2015
בדף הזה תוכלו למצוא את הקליפים של עדן בן זקן, שישי בצהריים בגירסת קריוקי ועוד קליפים חדשים בגירסת קריוקי
2015-06-19 לפרטים לחצו כאן
קליפים חדשים של קריוקי - יוני 2015
קבלו את כל הקליפים של יוני 2015 בגירסת קריוקי!
2015-06-19 לפרטים לחצו כאן
קליפים חדשים של קריוקי - מרץ 2015
שירים חדשים בגירסת קריוקי - אייל גולן, עומר אדם ודרך השלום של פאר טסי.
2015-06-19 לפרטים לחצו כאן
דף חדש באתר - קליפים של קריוקי בחינם יולי 2014
זה הזמן שלכם להתחיל לשיר את השירים המעודכנים לחודש יולי 2014! היכנסו עכשיו ותתחילו לשיר קריוקי חינם באונליין!
2014-07-12 לפרטים לחצו כאן
קליפים של קריוקי בחינם יוני 2014 - דף חדש באתר
שיריי קריוקי מעודכנים לחודש יוני 2014! היכנסו עכשיו ותתחילו לשיר קריוקי באונליין - הכל בחינם!
2014-07-12 לפרטים לחצו כאן
דף חדש באתר - קריוקי חודש דצמבר 2013
בהמשך לקליפים שביקשתם מאיתנו בגירסת קריוקי בחינם הנה הדף עם הקליפים של חודש דצמבר 2013. אל תשכחו לתת לנו לייק בקבוצת הפייסבוק שלנו.
2013-12-08 לפרטים לחצו כאן
קריוקי חינם - אריק איינשטיין שירים בגירסת קריוקי
לא יכולנו להתעלם ממותו הפתאומי של גיבור התרבות אריק איינשטיין. הנה דף מיוחד עם שירים של אריק איינשטיין בגירסת קריוקי חינמית.
2013-11-27 לפרטים לחצו כאן
קריוקי חינם - קליפים חדשים נובמבר 2013
בדף הזה תוכלו למצוא את הלהיטים החדשים שיצאו בקריוקי אל רשת האינטרנט: משה פרץ ילדה קטנה, עומר אדם שקט ואייל גולן מבעד לדמעה... לעוד קליפים חדשים של קריוקי הירשמו לקבוצת הפייסבוק שלנו
2013-11-22 לפרטים לחצו כאן
ביקרתם כבר בקבוצת הפייסבוק שלנו?
אם אתם אוהבים קריוקי ומחפשים קליפים של קריוקי בחינם ברשת כדאי מאוד שתיהיו חברים בדף הפייסבוק שלנו! מדיי כל כמה ימים אנו מעדכנים את החברים בקבוצה על קליפים חדשים שעלו לרשת...
2013-11-22 לפרטים לחצו כאן
הפרוייקט של רביבו - קריוקי בחינם
דף חדש באתר מביא לכם את כל הלהיטים של הפרוייקט של רביבו בגירסת קריוקי חינמית. אז קדימה, למה אתם מחכים? תתחילו לשיר!!
2013-03-06 לפרטים לחצו כאן
הקריוקי שוב בכותרות
לאלו מכם שלא מתעוררים מוקדם במיוחד בבוקר, מצורף לינק לדיון מצחיק שהיה בתוכנית הבוקר של אברי גילעד על הפרעת מסיבות קריוקי לשכנים.
2013-01-28 לפרטים לחצו כאן
ראיתם את הכתבה על הקריוקי אתמול בערוץ 2?
הקריוקי שוב כאן, זו הכותרת של הכתבה ששודרה אמש בחדשות ערוץ 2. ראיתם? גם אם לא ראיתם הכנסנו לכם את זה לדף הפייסבוק שלנו, תהנו!
2013-01-13 לפרטים לחצו כאן
להיט חדש - מונית הקריוקי!
כבר קראתם בדף הפייסבוק שלנו על מונית הקריוקי הראשונה בישראל? אתם מוזמנים לבקר בדף של קריוקי בחינם בפייסבוק וכמובן לתת לייק (-:
2012-12-16 לפרטים לחצו כאן
גם מסיבת הקריוקי שלכם בדרך...?
הפרוייקט של רביבו או קליפ קריוקי חדש של אייל גולן. ספרו לנו איזה שיר אתם הכי אוהבים לשיר בקריוקי...
2012-11-04 לפרטים לחצו כאן
רשימת מועדוני קריוקי
ספרו לנו מתי בפעם האחרונה הייתם במועדון קריוקי ואיפה זה היה בארץ, ככה נוכל לבנות לכם רשימת מועדוני קריוקי רלוונטית ועדכנית.
2012-09-19 לפרטים לחצו כאן
דף חדש - קריוקי מזרחית חינם
במיוחד בשבילכם ריכזו לכם בדף אחד קריוקי מזרחית בחינם, היכנסו עכשיו לדף הזה אנחנו בטוחים שתהנו לשיר את השירים שיש שם!!!
2012-06-07 לפרטים לחצו כאן
קריוקי חינם - כל מה שצריך לדעת!
אהלן חברים, צוות אתר קריוקי חינם ייתן לכם את כל החדשות החשובות ביותר שיעזרו לכם למצוא קריוקי חינם ברשת האינטרנט
2012-05-06 לפרטים לחצו כאן
קריוקי
גם אתם חובבי קריוקי מושבעים? בואו נעשה ביחד קריוקי בכייף ובחינם
2012-01-10 לפרטים לחצו כאן
קריוקי פור פרי
מחפשים קריוקי פור פרי? היכנסו לדף הזה באתר שלנו ופשוט תתחילו לשיר חינם!
2012-01-02 לפרטים לחצו כאן
קריוקי בחינם עכשיו באתר!
מחפשים קליפים של קריוקי בחינם? היכנסו לקישור שלפניכם ותוכלו למצוא את הקליפ שחיפשתם!
2011-12-22 לפרטים לחצו כאן
תיבת צור קשר
קריוקי חינם בפייסבוק
ענן תגיות
קריוקי בחינם קריוקי חינם קריוקי להורדה חינם קריוקי חינם באנגלית Karaoke4Free קריוקי באנגלית חינם איך מכינים קריוקי שלבים להכנת קריוקי טיפים על קריוקי חינם שירים קריוקי קריוקי להורדה קריוקי הורדה פלייבקים פלייבק פלייבקים להורדה פלייבקים ישראלים תוכנת קריוקי תוכנות קריוקי קריוקי 4 קריוקי קראוקה קריוקי שירים שירי קריוקי קריוקי לאייפון קריוקי לאייפון בחינם אתר קריוקי קריוקי לאירועים שונים קריוקי חינם באירועים קריוקי לאירועים שירי קריוקי להורדה שירים קריוקי להורדה קריוקי בחינם באנגלית פלייבקים חינם פלייבקים בחינם קריוקי להורדה בחינם קריוקי 4 פרי קריוקי פרי פרי קריוקי תוכנת קריוקי להורדה חינם קריוקי להורדה בעברית קריוקי להשכרה השכרת קריוקי השכרת ציוד קריוקי שירים קריוקי למכירה שיריי קריוקי למכירה קריוקי להורדה ישירה בחינם קריוקי פור מי פור מי שירים קריוקי מזרחית שירים קריוקי במזרחית שירים קריוקי לצפייה ישירה קריוקי לצפייה ישירה איך חותכים שיר איך עורכים פלייבק קריוקי לקצר שיר איך להוריד סרטון מיוטיוב למחשב קריוקי חינם שירים ישראלים אריק איינשטיין - נובמבר 2013 קריוקי חינם קליפים חדשים - ספטמבר 2015 קריוקי חינם קליפים חדשים - מרץ 2016 קריוקי חינם קליפים חדשים - מרץ 2017 קריוקי חינם קליפים חדשים - פברואר 2017 קריוקי חינם קליפים חדשים - יולי 2018